12
lat obecności na rynku
9
zrealizowanych inwestycji
847
sprzedanych mieszkań
4
kolejne inwestycje w trakcie budowy
8
inwestycji w przygotowaniu

Piastowska 30

Ilość budynków:

1

Ilość mieszkań:

35

Koniec budowy:

III kw. 2022 r.

Metraż:

32,62 - 92,49 m2

Piastowska 30 – kameralna inwestycja zlokalizowana w niedalekim sąsiedztwie Błoń Krakowskich i Parku Jordana. Inwestycja powstała z myślą o osobach, które poszukują atmosfery spokoju, korzystając jednocześnie z wszelkich udogodnień jakie daje mieszkanie w Krakowie.

Architektura budynku łączy w sobie sprawdzoną klasykę z nowoczesnością, dbając przy tym o komfort i prestiż mieszkania w tej okolicy.

Przedsięwzięcie obejmuje realizację  budynku 7- kondygnacyjnego z 35 komfortowymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach (od 32 do 92 m2). Mieszkania cechuje duża funkcjonalność oraz idealne doświetlenie dzięki przestronnym balkonom i dużym przeszkleniom. 

Piastowska 30  jest realizacją przyjazną również osobom zmotoryzowanym, dla których przewidziano możliwość korzystania z dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego.

Ponadto na poziomie pierwszej kondygnacji zaprojektowano lokale komercyjne, płynnie uzupełniające ofertę w zakresie usług niezbędnych dla mieszkańców.

Oferta „Piastowska 30” jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących wymarzonego  lokum dla siebie jak i osób poszukujących wyjątkowych realizacji pod inwestycje kapitału.

Skontaktuj się
z naszym doradcą

Masz wątpliwości?
Pomożemy Ci w wyborze

Kontakt

Infrastruktura dopasowana do Twoich potrzeb

Standard wykończenia

Poznaj poziom, na jakim wykańczamy nasze realizacje

Pobierz PDF