Ilość mieszkań:

122

Metraż:

25 - 93 m2

Ilość budynków:

3

Koniec budowy:

30.11.2020 r.

Zainwestuj na południu Krakowa
ul. Kobierzyńska 164

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, ale i wygodę oraz wysoki standard wykończenia. Ogrodzone osiedle zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom a najmłodszym umilą czas 2 place zabaw.

Na inwestycję składają się 3 kameralne budynki. Każdy z nich ma 4 kondygnacje  naziemne i 1 podziemną na której zlokalizowano parking z miejscami postojowymi. Dzięki szerokiej ofercie mieszkań od 1 do 5-pokojowych, których powierzchnia waha się od 25 do 93 m2 każdy znajdzie tu mieszkanie idealne dla siebie. Starannie przemyślany układ funkcjonalny każdego z mieszkań gwarantuje komfort i wygodę mieszkania.

Nowe mieszkania przy ul. Kobierzyńskiej 164 to idealna oferta zarówno dla młodych, energicznych osób, jak i dla tych, szukających ciszy i prywatności. Zielona, spokojna okolica oraz niska zabudowa to tylko niektóre z atutów osiedla, które sprawią, że jego mieszkańcy będą mogli odpocząć od zgiełku miasta. Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia sprawny wyjazd w kierunku obwodnicy miasta i autostrady. Natomiast dzięki stosunkowo niewielkiej odległości od centrum, bliskości szybkiego tramwaju i innych środków transportu publicznego mieszkańcy mogą sprawnie i szybko dojechać tam gdzie potrzebują i w pełni korzystać z możliwości jakie daje życie w dużym mieście.

Niepodważalnym atutem nowych mieszkań powstających pod adresem Kobierzyńska 164 jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Najbardziej znane z nich to pobliskie Skałki Twardowskiego i Las Borkowski. Dają one możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu z dala od szumu wielkiego miasta. Poza tym nieopodal znajduje się stadnina koni i Krakowski Klub jazdy konnej oraz Centrum Sportu i Rekreacji Cascada. Miłośnicy jednośladów  z pewnością docenią możliwość korzystania z rozbudowanej w tym rejonie sieci nowoczesnych ścieżek rowerowych.

W pobliżu znajdują się również punkty infrastruktury usługowo-handlowej, przedszkola i szkoły, które znacznie ułatwiają codzienne życie znacznie ograniczając konieczność dojeżdżania do centrum.

Jak wszystkie nasze inwestycje również i ta jest prowadzona z  uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta zawartych w Ustawie Deweloperskiej.  Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana w zakresie terminowości realizacji przez Bank prowadzący dla tej inwestycji mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Skontaktuj się
z naszym doradcą

Masz wątpliwości?
Pomożemy Ci w wyborze

Kontakt

infrastruktura dopasowana
do Twoich potrzeb

 • Doskonała lokalizacja

  Doskonała lokalizacja

 • Szerokie
 spektrum metraży

  Szerokie spektrum metraży

 • Przestronny
 parking

  Przestronny parking

 • Lokale
 usługowe

  Lokale usługowe

 • Komunikacja
 miejska

  Komunikacja miejska

ZOBACZ FILM
Kobierzyńska 164

Standard wykończenia

poznaj poziom, na jakim wykańczamy nasze realizacje

PDF Pobierz Pobierz