10
lat obecności na rynku
7
zrealizowanych inwestycji
672
sprzedanych mieszkań
2
kolejne inwestycje w trakcie budowy
7
inwestycji w przygotowaniu

Kobierzyńska 164

Ilość mieszkań:

122

Metraż:

25 - 93 m2

Ilość budynków:

3

Koniec budowy:

30.11.2020 r.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, ale i wygodę oraz wysoki standard wykończenia. Ogrodzone osiedle zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom a najmłodszym umilą czas dwa place zabaw.

Na inwestycję składają się 3 kameralne budynki. Każdy z nich ma 4 kondygnacje  naziemne i 1 podziemną na której zlokalizowano parking z miejscami postojowymi. Dzięki szerokiej ofercie mieszkań od 1 do 5-pokojowych, których powierzchnia waha się od 25 do 93 m2 każdy znajdzie tu mieszkanie idealne dla siebie. Starannie przemyślany układ funkcjonalny każdego z mieszkań gwarantuje komfort i wygodę mieszkania.

Nowe mieszkania przy ul. Kobierzyńskiej 164 to idealna oferta zarówno dla młodych, energicznych osób, jak i dla tych, szukających ciszy i prywatności. Zielona, spokojna okolica oraz niska zabudowa to tylko niektóre z atutów osiedla, które sprawią, że jego mieszkańcy będą mogli odpocząć od zgiełku miasta. Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia sprawny wyjazd w kierunku obwodnicy miasta i autostrady. Natomiast dzięki stosunkowo niewielkiej odległości od centrum, bliskości szybkiego tramwaju i innych środków transportu publicznego mieszkańcy mogą sprawnie i szybko dojechać tam gdzie potrzebują i w pełni korzystać z możliwości jakie daje życie w dużym mieście.

Niepodważalnym atutem nowych mieszkań powstających pod adresem Kobierzyńska 164 jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Najbardziej znane z nich to pobliskie Skałki Twardowskiego i Las Borkowski. Dają one możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu z dala od szumu wielkiego miasta. Poza tym nieopodal znajduje się stadnina koni i Krakowski Klub jazdy konnej oraz Centrum Sportu i Rekreacji Cascada. Miłośnicy jednośladów  z pewnością docenią możliwość korzystania z rozbudowanej w tym rejonie sieci nowoczesnych ścieżek rowerowych.

W pobliżu znajdują się również punkty infrastruktury usługowo-handlowej, przedszkola i szkoły, które znacznie ułatwiają codzienne życie znacznie ograniczając konieczność dojeżdżania do centrum.

Jak wszystkie nasze inwestycje również i ta jest prowadzona z  uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta zawartych w Ustawie Deweloperskiej.  Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana w zakresie terminowości realizacji przez Bank prowadzący dla tej inwestycji mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Skontaktuj się
z naszym doradcą

Masz wątpliwości?
Pomożemy Ci w wyborze

Kontakt

Infrastruktura dopasowana do Twoich potrzeb

Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja

Szerokie spektrum metraży

Szerokie spektrum metraży

Przestronny parking

Przestronny parking

Lokale usługowe

Lokale usługowe

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska

Standard wykończenia

Poznaj poziom, na jakim wykańczamy nasze realizacje

Pobierz PDF