19 Kwi 2023

Twoje własne mieszkanie z programem Bezpieczny Kredyt 2%

Szukasz swojego pierwszego mieszkania? Planujesz je kupić jeszcze w tym roku? Skorzystaj z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%, a my pomożemy Ci zagospodarować go jak najlepiej.

Po pierwsze - wybierz mieszkanie

Zadbaliśmy o to, by oferta mieszkań w Daszyńskiego Park była odpowiednio szeroka i różnorodna, ale ilość dostępnych lokali wciąż się zmniejsza. Już teraz wybierz swoje wymarzone mieszkanie, zanim znikną te najatrakcyjniejsze. Nie zwlekaj do momentu planowanego uruchomienia programu Bezpieczny Kredyt 2% w lipcu 2023, ponieważ liczba zainteresowanych nim osób ciągle rośnie.

Po drugie - podpisz umowę deweloperską

Podpisując umowę deweloperską gwarantujesz sobie niezmienność ceny mieszkania i zobowiązujesz się do wpłaty jedynie 20% jego wartości. Pozostałą kwotę, czyli II transzę, wpłacisz dopiero z końcem sierpnia 2023 roku.  Nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ umożliwiamy odstąpienie od umowy, w sytuacji gdy jednak nie uda Ci się uzyskać finansowania. Więcej informacji na temat harmonogramu płatności i możliwości odstąpienia od umowy udzielają pracownicy w Biurze Sprzedaży w Katowicach.

Po trzecie – skorzystaj z finansowania

Z podpisaną umową deweloperską i sprawdzoną zdolnością kredytową możesz w pierwszej kolejności już od startu programu starać się o uzyskanie finansowania w ramach Bezpiecznego Kredytu 2%. Masz na to czas aż do końca sierpnia 2023 roku, bo wtedy dopiero będzie przypadała płatność kolejnej transzy za Twoje mieszkanie. Zapłacisz ją po uruchomieniu kredytu. Jeśli jednak dwa niezależne banki odmówią Ci udzielenia finansowania, masz możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów.

To prosty przepis na Twoje mieszkanie z Acatom! Wybierz mieszkanie, podpisz z nami umowę deweloperską i wraz ze startem programu Pierwsze Mieszkanie skorzystaj z rządowego dofinansowania Bezpieczny Kredyt 2%.

Więcej szczegółów w Biurze Sprzedaży Mieszkań – nr tel. 32 32 00 38, katowice@acatom.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Twoje własne mieszkanie z programem Bezpieczny Kredyt 2% wróć do listy