01 Mar 2024

Przywitaj wiosnę w nowym mieszkaniu!

Daszyńskiego Park to nasza katowicka inwestycja wokół której roztacza się las, a w niedalekiej odległości znajduje się Park Śląski. Między budynkami osiedla już niedługo rozkwitną krzewy i zazielenią się drzewa, bowiem zadbaliśmy o liczne nasadzenia na terenie inwestycji.

Dzięki temu szczególnie wiosną Daszyńskiego Park będzie prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie. Co ważne inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie. Mieszkania są więc gotowe do odbioru i czekają na swoich przyszłych nabywców.

Tylko teraz można kupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w tej inwestycji z 50% rabatem. To oznacza nawet 26 000 zł upustu przy dokonaniu zakupu! Skorzystaj z okazji i przywitaj wiosnę w nowym mieszkaniu!*

Więcej informacji udziela Biuro Sprzedaży w Katowicach pod nr telefonu 32 32 000 38 i mailem katowice@acatom.pl. Zapraszamy do kontaktu!

*Promocja nie dotyczy miejsc postojowych zewnętrznych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy tylko umów z obowiązkiem zapłaty za przedmiot umowy do końca czerwca 2024 roku. Regulamin promocji: LINK.

Przywitaj wiosnę w nowym mieszkaniu! wróć do listy