11
lat obecności na rynku
8
zrealizowanych inwestycji
776
sprzedanych mieszkań
3
kolejne inwestycje w trakcie budowy
8
inwestycji w przygotowaniu

Przemyślany projekt

Czerwonego Prądnika 8

Ilość mieszkań:

93

Metraż:

23 - 86 m2

Lokale usługowe:

99 - 199 m2

Koniec budowy:

IV kwartał 2019

Realizowane przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa czyli na osiedlu Olsza przy ul. Czerwonego Prądnika 8, w odległości ok. 3 km od krakowskiego Rynku Głównego, nieopodal jednej z głównych arterii jaką jest Aleja 29 Listopada. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum komunikacją miejską.

Zdaniem mieszkańców, osiedle  to jest uznawane za jedno z bardziej bezpiecznych miejsc w  Krakowie. Pełno w niej przyjaznych mieszkańcom terenów zielonych  a wkrótce, staraniem radnych, powstanie jeszcze nowy park: Nowe Bulwary Białuchy, co dodatkowo  wpłynie na atrakcyjność tej lokalizacji. Czerwonego Prądnika 8 – to inwestycja, na którą składają się 93 mieszkania oraz 3 lokale usługowe. Nowoczesny 6-piętrowy budynek obejmuje lokale mieszkalne o powierzchni w przedziale od  23 m2 do 86 m2. Parter stanowią lokale usługowe z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania z ogródkami (ogródki o powierzchni od około 30 nawet do 158 m2). Budynek posiada dwie klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy a dwupoziomowy garaż podziemny zapewnia mieszkańcom miejsca parkingowe dla samochodów.  

W bliskim sąsiedztwie budynku  można znaleźć bogatą infrastrukturę edukacyjną dla dzieci i młodzieży w tym szkoły wyższe oraz całą gamę placówek handlowo-usługowych, ułatwiających życie mieszkańcom.

Poprzez lokalizację oraz swoje położenie budynek przy ul. Czerwonego Prądnika to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak też do zainwestowania środków finansowych.

Zakup mieszkania w tej inwestycji to zdecydowanie bezpieczny zakup. Przedsięwzięcie jest prowadzone z uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta przewidzianych przepisami, a zwłaszcza w obowiązującej Ustawie Deweloperskiej.  Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Planowany termin zakończenia :  IV kwartał 2019 r.

Skontaktuj się
z naszym doradcą

Masz wątpliwości?
Pomożemy Ci w wyborze

Kontakt

Infrastruktura dopasowana do Twoich potrzeb

Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja

Szerokie spektrum metraży

Szerokie spektrum metraży

Przestronny parking

Przestronny parking

Lokale usługowe

Lokale usługowe

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska

Standard wykończenia

Poznaj poziom, na jakim wykańczamy nasze realizacje

Pobierz PDF