11 Lip 2022

Promocja - 5 tys. zł za komórkę lokatorską i dodatkowy rabat na mieszkanie!

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji – w inwestycji Piastowska 30 komórkę lokatorską można nabyć za jedyne 5 tys. zł i jednocześnie skorzystać z rabatu na zakup mieszkania. Odbiór kluczy gwarantujemy jeszcze w 2022 roku!

Kameralny projekt Piastowska 30 jest idealną propozycją zarówno dla osób marzących o własnym lokum, jak i poszukujących wyjątkowych realizacji pod inwestycje kapitału. Niebanalne położenie Piastowskiej 30, zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie Błoń Krakowskich i Parku Jordana, sprawia, że inwestycja łączy podmiejski klimat z bliskością centrum miasta. Piastowska 30 objęta jest systemem automatyki mieszkaniowej Appartme – jednej aplikacji do zarządzania wieloma obszarami, wspierającej ekologiczny styl życia. Pozwala ona na zdalne sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi oraz zaworami wody.

Promocja obowiązuje od 11.07 do 31.07.2022 roku dla wszystkich przyszłych właścicieli, którzy w tym okresie zdecydują się na zawarcie umowy kupna mieszkania z obligatoryjnym miejscem postojowym.

Wszelkich informacji na temat inwestycji i promocji udzielą pracownicy Acatom pod nr telefonu: 12 222 02 01 lub adresem mailowym mieszkania@acatom.pl. Biuro Sprzedaży znajduje się przy ul. Christo Botewa 14 i czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapraszamy na stronę inwestycji: Piastowska 30

Promocja - 5 tys. zł za komórkę lokatorską i dodatkowy rabat na mieszkanie! wróć do listy