Ostatnie wolne mieszkania os. Na Lotnisku 1

Inwestycja posiada ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Oferujemy gotowe mieszkania doskonałe pod względem inwestycyjnym. 

Inwestycja os. Na Lotnisku 1 - to nowoczesny 10-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza. Kompleks obejmuje mieszkania w metrażach od 19 do 210 m² , oraz przestrzeń o przeznaczeniu handlowo– usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra.

Dla wygody mieszkańców budynek posiada wózkownie i miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem inwestycji jest wspaniała lokalizacja uwzględniająca zarówno bliskość do bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta jak też bliskość niezaprzeczalnej zielonej atrakcji tej części miasta jakimi są Planty Bieńczyckie czyli teren rekreacyjny o powierzchni prawie 17 ha wraz licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska tj. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Bliskość tych placówek powoduje, że mieszkanie w naszej inwestycji będzie komfortowe i wygodne. 

Uwaga. Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją, dostępne są już tylko 3 lokale. Dwa o powierzchni 210 metrów kwadratowych i jeden o powierzchni 172 metrów kwadratowych.

Pełna lista mieszkań dostępna jest tutaj.